O NAS

Od ponad 15 lat specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń korporacyjnych z języka angielskiego jak również innych języków obcych, w zakresie ogólnym i specjalistycznym.

Nasi klienci to duże firmy państwowe, instytucje szczebla ministerialnego, jak również korporacje międzynarodowe z branży farmaceutycznej, ubezpieczeniowej, assistance, budowlanej, nieruchomości, reklamowej, informatycznej, telekomunikacyjnej, bankowej, wydawniczej oraz kancelarie prawnicze.

o-nas

Posiadamy uprawnienia do wykonywania działalności w zakresie nauczania języków obcych, potwierdzone wpisem do ewidencji działalności gospodarczej oraz wpisem regon. Ponadto posiadamy kadrę zdolną do wykonywania usług edukacyjnych, posiadającą pisemnie udokumentowane kwalifikacje zawodowe uprawniające do prowadzenia zajęć dydaktycznych z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz innych języków. Szkolenia językowe prowadzimy z uwzględnieniem proponowanego przez klienta zakresu tematycznego.

Jesteśmy gotowi przystąpić do realizacji usługi szkoleniowej w dogodnym terminie oraz prowadzić szkolenia językowe w trybie ciągłym.

Beata Harań

Dyrektor Metodyczny
założyciel Professional Language Academy